/Files/images/sL.png

4 січня 2018 року на базі методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради проведено семінар-нараду для голів методичних об’єднань вчителів початкових класів «Модернізація діяльності вчителя початкових класів в умовах Нової української школи». Мета заходу: активізувати діяльність шкільних та міжшкільних методичних об’єднань, спрямувати їх роботу на підвищення професійноїкомпетентності, формування педагогічної майстерності та педагогічної творчості, підвищення рівняпрофесійнихзнань.

Розпочала семінар завідувач методичного кабінету Міхалевська Алла Михайлівна, яка ознайомила присутніх з питанням модернізації діяльності вчителя в умовах імплементації Закону України про освіту, а також окреслила завдання Концепції Нової української школи.Методист Копитко Наталія Михайлівна розкрила концептуальні засади проекту Державного стандарту загальної початкової освіти, охарактеризувала чинники забезпечення якості навчального процесу, надала методичні настанови щодо планування тематичного навчання та здійснення інтегрованого підходу під час організації освітньої діяльності. Інформацією про роль вчителя у формуванні сучасного психологічно безпечного освітнього середовища поділилася Сивун Поліна Миколаївна, голова ШМО вчителів початкових класів Малостружківської ЗОШ І-ІІ ст.

На завершення роботи семінару учасники отрималиметодичні рекомендаціїз питання «Підвищення рівня професійних знань за допомогою проходження он-лайн курсів з концептуальних та методичних основ формування «Здоров’язбережної і соціальної компетентності», з розвитку соціальних навичок «Вчимося жити разом», дистанційного курсу ознайомлення вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентнісного навчання./Files/images/IMG_2380.JPG /Files/images/IMG_2376.JPG

/Files/images/bar1.jpgШановні освітяни!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов'язку і покликанню! Ваша місія складна і почесна – ведучи своїх вихованців дорогою пізнання світу, формувати інтелектуальне і моральне обличчя підростаючих поколінь, виховувати відповідальних, свідомих громадян - патріотів України!

Ви - надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, а головне – знаючі, компетентні фахівці. Ви − захисники нашої Батьківщини від сусіда – агресора, є взірцем відданості і героїзму, якими гордяться вихованці і весь український народ. В умовах суперечливого сьогодення виконання професійних обов’язків дається непросто,та, незважаючи ні на що, свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, за любов до обраної справи, самопожертву і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних, мирних та благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

Зі святом Вас, дорогі освітяни!

Директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА О.І. Фасоля

Голова Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України А.С. Яримюк

/Files/images/2.gif

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою. Цими чудовими якостями ви щедро ділитесь з дітьми. Учителю вірять, його люблять і шанують. Вчитель здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо вам, дорогі колеги, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З найкращими побажаннями

колектив відділу освіти, молоді та спорту

/Files/images/48df3b8c51726d312044adcdbd815227 копия.jpg

Інтерв’ю начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації М.М. Власової кореспонденту районної газети "Наддністрянська правда" напередодні Дня працівників освіти

Кажуть, що освіта розпочинається у дитсадках. Як у нас із вихованням найменших жителів району?

Однією із особливостей навчального процесу є його безперервність. Дошкільна освіта - перший етап одержання дитиною загальних знань і вироблення життєвих компетенцій. Він дуже важливий і вкрай необхідний для становлення і формування людини, особистості.

Дошкільна освіта у районі забезпечується діяльністю 37 дошкільних навчальних закладів, у яких виховний процес здійснюють 178 працівників. У 2015-2016 навчальному році дошкільним вихованням охоплено 791 дитину, що складає 79% від загальної кількості дітей віком 3 – 6 років. Наповнюваність дошкільних навчальних закладів коливається від 270 дітей у Новоушицькому дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» до 5 дітей у Іванковецькому дошкільному навчальному закладі, по 6 дітей у Бучайському та Шелестянському закладах. Однак не залежно від кількості дітей, заклади освіти для найменших забезпечують виконання діючих програм розвитку дітей дошкільного віку.

Праця педагогічного працівника дошкільного навчального закладу вимагає від нього бути глибоко компетентним як у вмінні надавати дітям певну суму знань для підготовки до навчання у школі, так і вироблення різних життєвих навичок: особистої гігієни, вміння усвідомлювати себе особистістю, правил моралі, суспільної поведінки тощо.

Тому якість роботи працівників дошкільних навчальних закладів є тією базою, що забезпечує освіту людини впродовж всього життя.

28 грудня 2014 року було внесено зміни до Закону України «Про загальну середню освіту», які гласять: «Реорганізація, ліквідація загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням сесії місцевих рад». Колись схожі рішення ухвалювались за згодою громад. Вважаєте, оптимізація мережі - основна умова успішності сьогоднішніх реформ?

Так, у законодавстві дещо змінено порядок реорганізації та ліквідації загальноосвітніх навчальних закладів: відсутня умова щодо згоди громад. Однак депутати місцевих рад є представниками певних територіальних громад. Вони, відображаючи узагальнену думку громади, приймають рішення про долю навчального закладу. В таких умовах, на мою думку, суть процесу реорганізації чи ліквідації закладу освіти так чи інакше залежить від волі громади. Роль органів виконавчої влади при вирішенні питань щодо функціонування загальноосвітніх навчальних закладів змін не зазнала.

Оптимізація мережі закладів освіти – процес дуже важливий і непростий. Серед складових реформування освіти я б не виводила оптимізацію у ранг основного чинника здійснення реформи. Однак і не применшую її ролі. У процесі реформування реальну перспективу розвитку має той заклад, який може набути самостійності у здійсненні адміністративно-господарської діяльності. Для цього необхідні певні умови: належна мережа класів і їх наповнюваність, добре підготовлені педагогічні кадри, сучасно обладнана матеріально-технічна база та інше.

Дитина має виховуватись у соціумі, у колективі. Заклад, де роками існує індивідуальна форма навчання, де навчальні плани позбавлені варіативної складової, де навчальні предмети викладаються спеціалістами не за фахом, не спроможний забезпечити повний спектр одержання дитиною якісних освітніх послуг.

Разом з тим чітко усвідомлюю, що процес оптимізації мережі закладів освіти, особливо у сільській місцевості, - не лише освітянське питання. Проблема використання вивільнених приміщень, стану автомобільних доріг, вартості паливо-мастильних матеріалів, працевлаштування вивільнених працівників та ін. є тими компонентами загальної справи, які мають вирішувати і самоврядні органи, і органи виконавчої влади, розглядаючи питання функціонування того чи іншого закладу освіти.

Наскільки соціально захищені педагоги району? У засобах масової інформації повідомлялося, що чимало доплат до посадового окладу вчителям знято. Чи так це у нашому районі?

У системі освіти району працюють 539 педагогічних працівників. З них у дошкіллі задіяно 77 осіб, у загальній середній освіті 444 чоловік, у позашкіллі 18. Права кожного з працівників на забезпечення соціальних гарантій передбачені у районній галузевій угоді між відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та радою голів профкомів Новоушицької районної організації працівників освіти. Навіть у наш економічно нестабільний час ми намагаємося зберегти всі передбачені державою доплати та пільги працівникам.

Вчитель у нашому районі користується правом проходити курси підвищення кваліфікації з оплатою відряджень, фінансування інших відряджень, проходження заліково-екзаменаційної сесії у разі навчання педагога. Вчасно і в повному обсязі виплачуються відпускні та кошти на оздоровлення, оплата роботи класного керівника, завідування кабінетами, перевірка зошитів тощо. Збережено одержання доплати за престижність педагогічної праці. Освітянин користується правом удосконалювати педагогічний потенціал участю у різноманітних конкурсах та турнірах вчительської майстерності. У школах при формуванні тижневого навантаження вчителі в основному забезпечуються правом на передбачену нормативними актами норму годин, на один вільний від уроків день у тиждень для методичної роботи та самоосвіти. Додаткові дні соціальної відпустки отримують матері, що виховують 2 дітей віком до 15 років.

При виході на заслужений відпочинок педагогічний працівник користується іншими пільгами, передбаченими законодавством України.


Що нового Ви плануєте в освіті району? Яке Ваше бачення майбутнього освіти Новоушиччини?

Сьогодні вся педагогічна громадськість в очікуванні нової редакції Закону України «Про освіту». Саме цей закон стане базовим для вироблення пріоритетів розвитку галузі, адже реформи, які розпочалися у освіті, мають мати законодавче підґрунтя.

Ми сподіваємося на новий підхід до системи управління навчальними закладами різних типів, на посилення ролі громадськості при організації їх діяльності, на зміни умов фінансування та утримання. Активно обговорюються питання рівневого поділу закладів загальної середньої освіти, їх наповнюваності, системи підготовки та сертифікації педагогічного працівника, нових підходів до оплати його праці, методики визначення якості одержаних учнем знань та багато інших освітянських проблем. Тому інноваційні процеси у освіті вимагають усвідомлення потрібності змін та чіткого на них реагування.

Майбутнє освіти Новоушиччини бачу в її розвитку. Необхідна кількість закладів і вихованців у нас є. Потрібно набувати якості. Якості у всьому: формуванні раціональної і економічно обґрунтованої мережі, наданні освітніх послуг, підборі педагогічних кадрів, в роботі щодо збереження і примноження здоров’я дітей. Важка повсякденна праця вчителя і учня має позбутися рутинності, бути мотивованою і спрямованою на результат.

Освітній процес спокійним не буває. У наших закладах освіти бачу його чітко спланованим, творчим, максимально спрямованим на виховання грамотної, самодостатньої, свідомої і гармонійно розвиненої людини. Людини – патріота, для якої честь і слава родини, вітчизни і рідного народу – найвищі цінності.

/Files/images/sL.png

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ

/Files/photogallery/1837/P5210067.JPG

21 травня заклади освіти Новоушиччини долучулись до проведення всеукраїнської акції «День вишиванки».
Українська вишиванка – це не лише традиційний національний одяг українців, вона уособлює єднання нації на традиціях поколінь, поваги до історії рідної землі та її культури.
Учнівськими колективами та педагогічними працівниками проведено тематичні флешмоби, майстер-класи з техніки вишивання, виставки рукоділля тощо.

/Files/photogallery/1837/P5210044.JPG

/Files/photogallery/1837/А дівчина-горлиця до козака горнеться.jpg

/Files/photogallery/1837/bar1.jpg

НАШІ ТАЛАНТИ ТОБІ, УКРАЇНО.

/Files/photogallery/1837/IMG_0724.JPG /Files/photogallery/1837/IMG_0713.JPG

15 травня 2015 року відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Новоушицького району, присвячений Міжнародному дню сім’ї. Захід пройшов під гаслом «Родинна, сім’я – Україна моя». На свято запрошені заступник голови райдержадміністрації Мазур П.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Власова М.М.

Оцінювали виступи учнів директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.М. Гончарук, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Н.В. Жолобок, методисти О.М. Митко. В.П. Курій.

У огляді взяли участь біля 190 учнів, різножанрова концертна програма тривала біля 2-х годин.

У виставці декоративно-ужиткового мистецтва представлено більше 100 робіт у 22 жанрах: в’язання, вишивання, народна лялька тощо. Члени журі відмітили високий рівень виконання у техніці художнього різьблення по дереві, писанкарства та виробів із соломи.

У підсумковому слові Н.В. Жолобок наголосила на майстерності молодих талантів Новоушиччини, високому рівні організації та вдалій режисурі заходу.


15 травня 2015 року Новоушиччину відвідав ректор Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор, відмінник освіти України Віктор Євгенович Берека.

/Files/photogallery/1837/P5150091.JPG

Мета візиту – ознайомлення із роботою закладів освіти району, зустріч з випускниками 11-х класів, презентація книги «Козацько-лицарське виховання в навчальних закладах».

Спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Власовою М.М., Струзьким сільським головою Жосаном А.Д., директорами Струзької ЗОШ І-ІІІ ст. Тарчинською О.П. та Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст.. ім.. Ф. С. Бацури Шевченком І.І. Віктор Євгенович відвідав спортивно-мистецький захід «Козацькому роду немає переводу», в якому брали участь члени військово-патріотичного гуртка «Джура» (Струзька ЗОШ І-ІІІ ст..) та козацький рій «Хортиця» (Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.. ім.. Ф. С. Бацури).

Високий рівень виховної роботи з учнями, формування патріотичних почуттів, козацького гарту та відданості Вітчизні – це, на думку В.Є. Береки, складники виховання майбутнього громадянина.


Пробіг факелоносців

У рамках проведення агітаційно-пропагандистського пробігу факелоносців Олімпійського вогню, присвяченого 70-ій річниці перемоги над фашистськими загарбниками, Новоушиччину відвідали спортсмени, ветерани спорту, діти війни, учасники Вітчизняної війни з обласного центру. /Files/photogallery/1837/IMG_0639.JPG /Files/photogallery/1837/IMG_0634.JPG

Гості та жителі району, серед яких були учасники бойових дій за незалежність України, учасники війни, учні, студенти, спортсмени вшанували пам'ять полеглих у роки другої світової війни, поклали вінки та квіти до пам’ятника захисникам Вітчизни.

Ініціаторами проведення акції є управління молоді та спорту облдержадміністрації, Департамент освіти і науки облдержадміністрації, обласна рада організації ветеранів України, Хмельницьке обласне відділення Національного олімпійського комітету, обласне відділення Міжнародної Асоціації ветеранів фізичної культури та спорту.

1 травня 2015 рокуДекада педагогічної майстерності

/Files/photogallery/1837/P4280940.JPG /Files/photogallery/1837/P4280909.JPG

18-28 квітня 2015 року районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено декаду педагогічної майстерності.

Методисти райметодкабінету навчали педагогічних працівників району методиці проведення сучасного уроку та інноваційного підходу до організації виховних заходів.

56 педагогів відвідали уроки української мови у 3 класі (методист Чекменьова Н.М.), української літератури у 10 класі (методист Мокринчук Н.І.) та у 7 класі (завметодкабінетом Міхалевська А.М.), історії України у 9 класі (методист Гандзюк С.В.), інформатики у 5 класі (методист Облядрук О.І.), біології у 6 класі (методист Савлюк Н.І.). заняття з математики з дітьми старшого дошкільного віку (методист Краковська С.І.), годину спілкування у 6 класі (методист Миколайчук Н.М.)

/Files/images/bar1.jpg

21 квітня 2015 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0630.JPGВ.В. Катрич, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Під керівництвом начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Власової М.М. проведено нараду для директорів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів з питань участі учнів 11-х класів у державній підсумковій атестації та зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури.

У 2015 році даний іспит проходитиме на базі навчальних закладів м. Дунаївці, у ньому візьмуть участь 144 випускники.

На нараді обговорено питання щодо вчасного підвезення учнів до місця проведення ЗНО та ДПА і у зворотному напрямку, супроводу медичними працівниками, визначення відповідальних за збереження життя і здоров’я випускників, правил поведінки на пункті тестування тощо.

/Files/images/bar1.jpg

17 квітня 2015 року

За здоровий спосіб життя

/Files/images/Здоров’я-–-головне-багатство.jpg

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації організовано проведення ранкової зарядки з нагоди Всесвітнього дня здоров'я.

Ранкова зарядка "Рух заради здоров'я" з елементами різних видів спорту та рухової активності пройшла одночасно у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району.

До акції залучено всі вікові групи та категорії громадян.

/Files/photogallery/1837/IMG_20150417_094422.jpgКолектив Вільховецького ДНЗ "Веселка" разом із вихованцями вправлялися з гімнастичними обручами. /Files/photogallery/1837/DSCN0964.JPGРозминка у Глібівському дошкільному навчальному закладі "Сонечко" /Files/photogallery/1837/IMG_0597.jpgНовоушицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 провела загальношкільну ранкову зарядку. /Files/photogallery/1837/DSCN0444.JPGУчні Пижівської ЗОШ І-ІІ ступенів на спортивному майданчику.

9 квітня 2015 року

/Files/photogallery/1837/IMG_20150409_100357.jpg 9 квітня 2015 року відбулось засідання атестаційної комісії другого рівня при відділі освіти, молоді та спорту Новоушицької райдержадміністрації.

Проатестовано 102 педагогічні працівники.

З них 22 керівних кадри атестувались на відповідність займаній посаді.

На відповідність раніше присвоєній категорії:

Спеціаліст ІІ категорії – 1

Спеціаліст І категорії – 20

На відповідність раніше встановленому розряду – 12;

Присвоєно кваліфікаційні категорії:

Спеціаліст ІІ категорії – 15

Спеціаліст І – 6

Встановлено розряд – 1 педагогічному працівнику;

Підтверджено раніше присвоєну категорію:

Спеціаліст вищої категорії – 22

Присвоєно категорію:

Спеціаліст вищої категорії - 6

Підтверджено раніше присвоєні звання:

Вчитель-методист – 2

Вихователь – методист – 1

Старший учитель – 10

Присвоєно звання:

Старший вихователь - 1

квітень 2015 року

/Files/photogallery/1837/SDC10471.JPG /Files/photogallery/1837/SDC10488.JPG/Files/photogallery/1837/DSCN0503.JPG

Відповідно до Указу Президента України від 25 листопада 2002 року № 948/2002 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді» та Положення про допризовну підготовку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року №1770 1, 2, 3 квітня 2015 р. на базі навчальних закладів району організовано проведення навчально-польових занять з учнями 11-х класів.

Практичні заняття з дівчатами 11 класів у період проведення навчально-польових занять з медико-санітарної підготовки проводились на базі лікувальних закладів.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів організували підготовку та проведення 3-х денних польових занять відповідно до діючих вимог програми предмета “Захист Вітчизни”, спланували розклад занять, місця їх проведення із суворим і неухильним дотриманням вимог статутів, настанов, курсу стрільб, а також визначених заходів безпеки.

19 березня 2015 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0574.JPG«ОЙ НЕ ХОДИ, ГРИЦЮ, ТА Й НА ВЕЧОРНИЦІ», у виконанні Бойко Олександри, учениці 11-го класу Новоушицького НВК «ЗОШ І-ІІІ №1, гімназія» У актовій залі Новоушицького НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, гімназія" відбулося районне літературне свято "Нев'янучий сад поезії Ліни Костенко" з нагоди 85-ї річниці від дня народження поетеси. Гостями свята були вчителі української мови та літератури, заступники директорів з виховної роботи, педагоги - організатори та директори навчальних закладів району. Звучали поезії Ліни Костенко, пісні на її слова. Учні Струзької ЗОШ І-ІІІ ст. та Рудковецької ЗОШ І-ІІ ст. виконали танцювальні композиції.

/Files/photogallery/1837/IMG_0511.JPGВедучі свята – вчителі Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст. Грохольська Л.Г., та Боднар Н.І.

/Files/images/8-41.jpg

Шановні колеги-освітянки!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди чарівного свята Весни – 8 Березня.
Цей день освячений високим іменем Жінки-Берегині – джерела відродження духовності народу та примноження кращих національних традицій. Жінка – це храм любові і добра, наша перша вчителька і мудра наставниця, запорука миру і взаєморозуміння.
Тож нехай лагідне сонце і легкий весняний вітерець принесуть у ваші серця радість і спокій, вихованці складуть глибоку шану і вдячність за вашу щоденну безкорисливу працю, а поруч будуть чоловіки, здатні за вашу ніжність, самовідданість і доброту оточити вас теплом і любов’ю, здійснити всі ваші мрії і сподівання.
Щиро зичимо міцного здоров’я, миру, гарного настрою, вічної молодості, наснаги, впевненості у завтрашньому дні, нових професійних успіхів і життєвих перемог.

26 лютого 2015 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0496.JPGДиректор О.Тарчинська виступила з питанням організації навчання дітей з особливими освітніми потребами у Струзькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Проведено розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Розгляду підлягали питання:

 1. Про стан ведення ділової документації у закладах освіти району (Доповідачі: головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту В. Катрич., завідувач районним методичним кабінетом А. Міхалевська).
 2. Про надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами (Доповідач: завідувач районною ПМПК Ю.Максимчук).
 3. Про затвердження перспективного плану засідань колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 2015 рік.

У обговоренні питань взяли участь директори Струзької ЗОШ І-ІІІ ст. О.П. Тарчинська, Зеленокуриловецької ЗОШ І-ІІІ ст. М.В. Паляниця, Песецької ЗОШ І-ІІ ст. В.І. Перепелиця, Новоушицької НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ с. №1, гімназія" А.В. Зваричук.

11.02.2015 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0481.JPG /Files/photogallery/1837/IMG_0485.JPG

11 лютого у відділі освіти, молоді та спорту Новоушицької райдержадміністрації проведено веб - нараду з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів щодо організації цивільного захисту на об'єктах освіти району.

Обговорено питання здійснення заходів щодо організації практичної протидії можливим загрозам життю та здоров'ю учасників навчально-виховного процесу. Проведено роз'яснювальну роботу з питань безпеки учнів, вихованців та працівників закладів освіти.

У нараді взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької райдержадміністрації Власова Маргарита Миколаївна, головний спеціаліст віддіу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Заєць Анатолій Миколайович, провідний інспектор Новоушицького районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій Макаров Віктор Миколайович, старший оперуповноважений Новоушицького РВУМВСУ в Хмельницькій області у справах дітей Біляєв Віктор Олександрович, начальник сектору дільничих інспекторів Новоушицького РВУМВСУ в Хмельницькій області Лопатюк Анатолій Ілліч.

/Files/images/bar1.jpg

29.01.2015 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0429.JPG Районним методичним кабінетом спільно з центром практичної психології та соціальної роботи проведено семінар для керівників навчальних закладів з елементами тренінгу на тему: "Управління змінами".

Метою та основними завданнями семінару було ознайомлення їх з типами змін та їхніми характеристиками, виявлення особливості сприйняття змін, простежити типові джерела спротиву змінам і визначити основні підходи до подолання спротиву; окреслити роль керівника навчального закладу в умовах змін; формувати у керівників шкіл вміння визначати пріоритетність змін у професійній діяльності та прогнозувати шляхи їх впровадження.

/Files/images/bar1.jpg

9-10 січня 2015 року

ВДАЛИЙ СТАРТ

/Files/photogallery/1837/IMG_2641.JPG

В спортивному комплексі «Епіцентр» м. Городок відбувся чемпіонат Хмельницької області з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок.

За всю історію проведення обласних спортивних змагань з пауерліфтингу була максимальна кількість учасників , біля 250 спортсменів, представники з міст Хмельницького, Кам’янця Подільського, Волочиська, Городка, Нетішина, Старої Синяви, Нової Ушиці.

Наш район представляли вихованці відділень пауерліфтингу дитячо-юнацької спортивної школи, тренують яких майстер спорту Титарчук Олександр Володимирович, майстер спорту міжнародного класу Купріянов Юрій Васильович.

В категорії дівчата перші місця зайняли Погомій Наталія у ваговій категорії 57кг , Бабій Катерина у ваговій категорії 72 кг, Цупіло Оксана у ваговій категорії 47 кг, Грицай Тетяна у ваговій категорії 57кг.

В категорії юніори перші місця зайняли Боднар Владислав у ваговій категорії 66 кг, вижавши штангу 145кг, Міняйлук Андрій у ваговій категорії 53 кг, вижавши штангу 100 кг, другі місця в даній категорії зайняли Кучер Вадим у ваговій категорії 83кг, вижавши штангу 125 кг, Джантіміров Дмитро у ваговій категорії 53 кг, Мельницький Андрій у ваговій категорії 59 кг.

В категорії юнаки перші місця зайняли Каліновський Роман у ваговій категорії 93 кг вижавши штангу 185 кг, Трофанюк Сергій у ваговій категорії до 105 кг, вижавши штангу 200 кг, другі місця в даній категорії посіли Попович Дмитро у ваговій категорії до 59 кг вижавши штангу 75 кг, треті місця в даній категорії посів Богатько Олександр у ваговій категорії 105 кг, вижавши штангу 155кг. Активну участь взяли Ільченко Денис у ваговій категорії 93кг, вижавши штангу 95кг, та Мельник Сергій у ваговій категорії до 93 кг, вижавши штангу 110 кг.

В категорії чоловіки перші місця зайняли учитель інформатики Новоушицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, гімназія» Купріянов Юрій у ваговій категорії 93 кг, вижавши штангу 205 кг, в.о. директора ДЮСШ Ломачинський Олег у ваговій категорії 105 кг, вижавши штангу 210 кг.

Кращі спортсмени матимуть змогу взяти участь у всеукраїнських змаганнях, які проводитимуться 17-20 березня 2015 року в м. Мукачево.

Хочеться побажати учасникам змагань міцного здоров’я , спортивної злості, витривалості та високих досягнень, подякувати тренерам за підготовку спортсменів.

/Files/images/bar1.jpg

Шановні відвідувачі сайту!

/Files/images/20602.jpg Від щирого серця вітаємо Вас із найдовгоочікуванішими і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!
Ці улюблені нами з дитинства дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла й надії.
Новий рік - це свято-рубіж, коли ми підбиваємо підсумки минулого року і ставимо цілі на наступний. Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Тому нехай ваші найпотаємніші мрії й прагнення здійсняться у році новому. Від усієї душі зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші найдобріші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям.
Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

/Files/images/bar1.jpg

25 грудня 2014 РОКУ

/Files/photogallery/1837/IMG_0392.JPG У залі районного методичного кабінету відбулась нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району.

На нараді розглядалися наступні питання:

 1. Про підсумки організації та проведення І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (наказ відділу освіти, молоді та спорту від 15.12.2014 р. № 75)
 2. Про результати організації та проведення І та ІІ етапів предметних олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.
 3. Про організацію та вимоги до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році.
 4. Про заходи щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу в закладах освіти району.
 5. Про підсумки медичних обстежень школярів у 2014-2015 навчальному році.
 6. Ознайомлення із листом Міністерства освіти і науки України від 18.12.2014 № 1/9-646 «Про окремі питання захисту персональних даних».

/Files/photogallery/1837/IMG_0402.JPG Після закінчення наради керівників навчальних закладів із новорічними святами привітали наймолодші учасники навчально-виховного процесу - вихованці Новоушицького ДНЗ.

/Files/images/bar1.jpg
17 грудня 2014 року

Подарунок у переддень Святого Миколая

/Files/photogallery/1837/IMG_0359.jpgСкладовою частиною надання учням якісних освітніх послуг є право дитини на безкоштовне підвезення до місця навчання та у зворотному напрямку. У районі таким правом користуються 440 учнів 1-11 класів, підвіз яких здійснюється за 28 маршрутами 14 шкільними автобусами.

До Отроківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів підвозяться діти, які проживають у селах Антонівка, Кружківці, Тимків, Бучая, Загоряни. Саме у цю школу голова обласної ради Гончар І.Я. передав новий автобус «Еталон», придбаний у 2014 році за кошти обласного бюджету. Іван Ярославович відмітив, що у важкий для держави час турбота про дітей не втрачає своєї важливості і актуальності. Побажав дітям, їх батькам, працівникам навчального закладу миру та злагоди.

/Files/photogallery/1837/IMG_0367.jpg На заході були присутні голова Новоушицької районної ради В.Гребенюк, заступник голови райдержадміністрації В.Бакулей, начальник відділу освіти, молоді та спорту М.Власова.

/Files/images/bar1.jpg
12 ГРУДНЯ 2014 РОКУ
СЕМІНАР-НАРАДА УЧИТЕЛІВ-СЛОВЕСНИКІВ З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ДО ДПА ТА ЗНО

/Files/photogallery/1837/IMG_0297.JPG

У залі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено нараду з питань підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури учнів 11-х класів у 2014-2015 навчальному році.

Аналітичний блок містив матеріали щодо динаміки результатів учасників ЗНО з української мови за період 2008 – 2014 років, рейтингових показників участі у І, ІІ, ІІІ етапах предметної олімпіади з української мови та літератури, занять учнів у районній філії МАНу тощо. Водночас проаналізовано кваліфікаційний рівень вчителів даних предметів, відмічено високий якісний показник педагогічної майстерності словесників.

Практична частина спрямована на ознайомлення вчителів із особливостями проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з української мови у поточному навчальному році, вимогами до учнівських робіт, методики підготовки випускників до тестових випробувань.

/Files/images/bar1.jpg

11 грудня 2014 року
/Files/photogallery/1837/IMG_0287.JPG /Files/photogallery/1837/IMG_0288.JPG

11 грудня у відділі освіти, молоді та спорту відбулась нарада з науковими керівниками учнів-членів малої академії наук, головами відділень І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Методист Новоушицького районного будинку дитячої творчості , відповідальна за роботу районної філії МАН Василевька О.В. проаналізувала заходи щодо підготовки й проведення І етапу, надала методичні рекомендації керівникам щодо оформлення науково-дослідницьких робіт для участі у ІІ етапі та підготовки документації для участі у ІІ етапі.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької РДА Власова М.М. наголосила на важливості участі учнів у ІІ етапі та якісної підготовки учнів до захисту науково-дослідницьких робіт та написання контрольних робіт.

Досягнення учнів у розробках наукових тем та в їх практичному застосуванні - показник діяльності педагогічних працівників району.

/Files/images/bar1.jpg

/Files/photogallery/1837/PC060137.JPG В рамках проведення культурно-інформаційної та просвітницької акції «День солідарності з ВІЛ-позитивними людьми» , спрямованої на популяризацію здорового способу життя та збереження репродуктивного здоров’я нації, до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом з 24.11.2014 по 02.12.2014 року в загальноосвітніх навчальних закладах району проведено заходи: загальношкільні лінійки «Єднаймося заради майбутнього!», перегляд відеофільмів з обговоренням «Друзі завжди разом» ( 1-4 класи), «Життя» (5-7 класи), «Щоденник Насті», (8-11 класи), психологічні тренінгові заняття (10-11 класи), класні виховні години «Здоров’я – моя цінність» (1-4 класи), «Небезпека, яка може торкнутися кожного» (5-7 класи), «Не дай СНІДу шанс» (8-9 класи), «Головне в іміджі – це здоров’я» (10-11 класи), вікторини «Ти маєш знати» (9-11 класи), конкурс плакатів «Червона стрічка» (5-11 класи), випуск загальношкільної газети «Це стосується кожного» та ін.

/Files/images/bar1.jpg
5 ГРУДНЯ 2014 РОКУ
/Files/photogallery/1837/IMG_0278.JPG

Сьогодні навчально-виховний процес немислимий без упровадження новітніх комп'ютерних технологій навчання, нових ефективних форм і методів його організації за допомогою сучасних технічних засобів ІКТ.

5 грудня 2014 року начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької райдержадміністрації Власова Маргарита Миколаївна відвідала Кучанську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. для вручення комп’ютерного комплексу 7+1 із WiFi – роутером на базі сучасних ноутбуків Lenovo, придбаних за кошти обласного бюджету.

/Files/images/bar1.jpg

2 грудня 2014 року

Знай наших

/Files/photogallery/1837/Премія.jpg

21 листопада відзначено лауреатів районного журналістського конкурсу імені заслуженого журналіста України Людмили Олександрівни Лисенко. Лауреатом іменної премії у номінації «Фото» цього року стала педагог-організатор Струзької школи І-ІІІ ступенів Віра Миколаївна Павлик.

/Files/images/bar1.jpg

29 листопада 2014 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0222.jpg29 листопада 2014 року на базі Новоушицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Організатор проведення – Новоушицька районна філія МАН України.

34 учні загальноосвітніх навчальних закладів району пройшли тестування щодо виявлення якості знань з базових дисциплін та презентували свої науково-дослідницкі роботи у 17-ти секціях дев’яти відділень.

Члени журі здійснили оцінювання та визначили переможців у 14-ти секціях.

У заході брали участь:

 • директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гончарук Григорій Макарович;
 • заступник голови федерації профспілок Хмельницької області, голова обкому профспілки працівників освіти та науки Яремюк Анатолій Степанович;
 • керівник Хмельницького територіального відділення МАН України, заступник директора з навчально-виховної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гаєвська Марія Володимирівна;
 • начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької райдержадміністрації Власова Маргарита Миколаївна.

/Files/photogallery/1837/IMG_0239.jpgУ числі переможців районного етапу наукового відділення філософії та суспільствознавства Мельник Андрій, учень 11-го класу Новоушицького НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"

/Files/photogallery/1837/IMG_0251.jpgНаписання конкурсантами контрольної роботи з базової дисципліни наукового відділення фізики, астрономії, математики, комп'ютерних та технічних наук

/Files/images/bar1.jpg

27 листопада 2014 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0185.JPG /Files/photogallery/1837/IMG_0195.JPGДиректор Глибочанської ЗОШ І-ІІ ступенів Паляруш Т.В. виступила з проблемою забезпечення наступності в роботі дошкільного навчального закладу «Соняшник" та початковою школою

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької РДА на листопад 2014 року 27.11.2014 р. відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту. На колегії розглянуто наступні питання:

 1. Про стан виконання проекту «Обдарована дитина» районної програми розвитку освіти Новоушицького району на 2011 – 2015 роки (рішення сесії районної ради від 29.04.2011 р. №9).
 2. Про стан виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку.
 3. Про стан забезпечення доступу до якісної освіти, в частині наступності між дошкільною та початковою ланками освіти.
 4. Про результати державної підсумкової атестації учнів 11-х класів у 2013-2014 навчальному році та їх відповідність результатам зовнішнього незалежного оцінювання.

/Files/images/bar1.jpg

21 листопада 2014 року

/Files/photogallery/1837/DSCN4964.jpgУчні Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 організували зустріч із учасником Майдану – Бабієм Яковом Петровичем.

У загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися лінійки, присвячені Дню Гідності та Свободи в Україні.

Учні декламували патріотичні поезії, хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих Героїв Небесної Сотні та війни на сході.

Проведено районний конкурс сучасної патріотичної пісні «Україно, любий край!», у якому взяли участь учні 17 навчальних закладів району.

Логічним підсумком цього дня у школах району стали «уроки гідності», проведені класними керівниками. Метою таких уроків є усвідомлення та важливість збереження власної гідності та повага до гідності інших, розвиток уміння аналізувати ситуації, виховання гідних і чесних людей.

/Files/images/bar1.jpg

13 листопада 2014 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0147.JPG

О 9-й годині у залі засідань відділу освіти, молоді та спорту відбулась нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів.

Основні заходи щодо співпраці районної ПМПК та дошкільних навчальних закладів району окреслила завідувач консультації Юлія Максимчук.

Про результати охоплення дітей дошкільною освітою в районі розповіла головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Ковальська. Обговоренню підлягала проблема зниження відсотка охоплення дітей дошкільного віку навчанням у ДНЗ у порівнянні з минулим роком.

З методичними рекомендаціями щодо організації роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у дошкільних навчальних закладах, відповідно до Листа МОН № 1/9-482 від 23.09.14 року виступила методист РМК Світлана Краковська.

/Files/images/bar1.jpg

12 листопада 2014 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0141.JPG Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації М. Власова, завідувач районного методичного кабінету А. Міхалевська, методист А. Облядрук, керівники закладів освіти району взяли участь у веб-нараді на тему: "Організація та проведення атестації педагогічних працівників у 2014 - 2015 навчальному році".

Розглянуто ряд питань щодо виконання нормативно-правової бази галузі освіти, обговорено шляхи удосконалення роботи атестаційних комісій І та ІІ рівнів.

Коментарі з питань нових підходів до підвищення фахового рівня педагогічних працівників надали директори Пилипохребтіївської ЗОШ І-ІІІ ст. В. Кручок, Струзької ЗОШ І-ІІІ ст. О. Тарчинська, Заміхівської ЗОШ І-ІІІ ст. О. Міхалевський.

/Files/images/bar1.jpg

10 листопада 2014 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0138.JPG Протягом вересня-жовтня 2014 року у Вільховецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. ім. Ф. Бацури проводився ремонт опалювальної системи "Електропік". Понад 85 тис. гривень використано для встановлення електроопалення спортивної зали школи. Вказана сума - кошти місцевого бюджету, передбачені для забезпечення оптимального теплового режиму в навчальному закладі. Наразі тривають роботи щодо випробовування системи.

/Files/images/bar1.jpg

7 листопада 2014 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0133.JPG Іноземну мову можна вивчити за один місяць, а рідну мову потрібно вчити все життя.

До Дня української писемності і мови працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації написали патріотичний диктант під назвою "Єдність слова і нації".

/Files/images/bar1.jpg

6 листопада 2014 року

«Новоушиччина – колиска талантів»

Немає річки без джерела, дерево не зросте без коріння, а людина не може жити без свого роду, рідної землі, Батьківщини.

Саме у сім’ї формуються найголовніші цінності життя — праця, доброта, вірність, любов, милосердя. Сім'я завжди поруч з нами, це цілий світ неповторних звичаїв, традицій, уподобань.

Українська родина здавна славиться своєю творчістю.

6 листопада у актовому залі Новоушицької загальноосвітньої школи № 2 відбувся районний фестиваль родинних мистецьких традицій «Новоушиччина – колиска талантів».

/Files/photogallery/1837/IMG_0065 копия.jpg /Files/photogallery/1837/IMG_0114.JPG /Files/photogallery/1837/IMG_0127.JPG /Files/photogallery/1837/IMG_0128.JPG

У фестивалі брали участь творчі родини району. Весела народна пісня, зворушлива лірична поезія, іскрометні жарти, рукотворні вироби декоративно-ужиткового мистецтва - все перепліталось у різнобарвному віночку талантів.

По закінченню фестивалю усіх учасників-родин вітали заступник голови районної ради Марія Дергунова та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Маргарита Власова. Вони дякували всім тим, хто підтримує сімейне вогнище, творить добрі справи, береже традиції, несе щире слово та гарну пісню, підкреслюючи, що у таких родинах завжди панує мир, злагода і любов, вони міцні взаєморозумінням, доброзичливістю, працьовитістю. А отже, при міцних родинах і міцна держава. Творчим родинам вручено дипломи учасників.

/Files/images/48df3b8c51726d312044adcdbd815227 копия.jpg

30 жовтня 2014 року

/Files/photogallery/1837/DSCN2126.JPG З метою підвищення професійного рівня керівників шкіл в галузі застосування ІКТ 30 жовтня 2014 року проведено районний семінар-практикум з питання використання хмарних технологій у процесі управління навчальним закладом.

Під час семінару з керівниками проведено практичне заняття «Можливості Google диску та робота з ним» .

/Files/images/bar1.jpg

29 жовтня 2014 року

Школа професійної майстерності

Струзька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Проблема національно-патріотичного виховання учнів під час вивчення курсу історії та в позакласній роботі стала темою семінару-практикуму для вчителів суспільних дисциплін.

/Files/photogallery/1837/DSCN2105.JPG Теоретичний модуль передбачав виступ методиста районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганзюка С.В. («Роль національно-патріотичного виховання у навчальному процесі»), заступника з навчально-виховної роботи Струзької ЗОШ І-ІІІ ст. Павлішеної Т.А. («Національно-патріотичне виховання: теорія, досвід, практика»). Практичний модуль реалізовано відкритим уроком-екскурсією, присвяченому 70-й річниці визволення України від нацистських загарбників на тему «Наш край у роки Другої світової війни» (вчитель Павлик О.І.), виховним заходом «Ніщо не забуто, на попіл ніхто не згорів» (заступник директора з виховної роботи Григорчук В.Н., педагог-організатор Павлик В.М.), презентацією діяльності рою «Сокіл» - «Ми роду козацького діти».

Борсуківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Визначити оптимальні шляхи доцільного поєднання нетрадиційних і новітніх технологій для ефективного створення позитивної мотивації та активізації навчальної діяльності учнів – мета семінару-практикуму вчителів природничої кафедри.

/Files/photogallery/1837/SAM_2225.JPG Директор школи Фартушняк В.І. та методист районного методичного кабінету Савлюк Н.І. презентували заклад освіти та окреслили теоретичні підходи вирішення проблем мотивації навчання при вивченні біології.

Учасники семінару відвідали урок у 6-му класі (тема: «Рослини – живий організм»), виховний захід «Хліб – всьому голова».

/Files/images/bar1.jpg

28 жовтня 2014 року

/Files/photogallery/1837/IMG_3511.JPGБіля пам'ятника загиблим воїнам. с.Заміхів /Files/photogallery/1837/Вітаємо зі святом ветерана.jpgВшанування ветерана. с.Отроків

У загальноосвітніх навчальних закладах району проведено заходи щодо відзначення 70-тої річниці вигнання нацистських окупантів із України. 28 жовтня 2014 року відбулися урочисті лінійки та покладання квітів до могил загиблих воїнів на території району , у всіх навчальних закладах району проведено уроки мужності, години інформування, усні журнали.

Переглянуто вітчизняні художні і документальні фільми, що відображають український вимір Другої світової війни. Волонтерські загони провели акцію "Ветеран живе поруч".

Учні відвідали районний історико-краєзнавчий музей та музеї населених пунктів. Робота щодо відзначення важливої історичної дати в житті народу України триває з початку 2014 року.

/Files/images/bar1.jpg

28 жовтня 2014 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0002.JPG З метою визначення належного рівня організації атестації комісіями І рівня навчальних закладів району 28.10.2014 року членами атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту Новоушицької райдержадміністрації опрацьовано списки педагогічних працівників, які проходять атестацію в 2015 році. Проаналізовано особовий склад педпрацівників з точки зору термінів атестації та розглянуто документи, подані атестаційними комісіями І рівня. Початок роботи атестаційної компанії 2014/2015 навчального року організовано на належному рівні, суттєвих зауважень до роботи атестаційних комісій І рівня немає.

/Files/images/bar1.jpg

28 жовтня 2014 року

Співбесіда з адміністрацією Отроківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

/Files/photogallery/1837/IMG_0041 копия.jpg Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 14 жовтня 2014 року проведено день відділу в Отроківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. За наслідками проведеної роботи організовано співбесіду з адміністрацією навчального закладу: директором А.Яровим та його заступниками В.Головченко, В.Грицаюк.

У співбесіді взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту М.Власова, головний спеціаліст відділу В.Мельник, завідувач районним методичним кабінетом А.Міхалевська, методист райметодкабінету Н.Миколайчук.

У ході проведення бесіди проаналізовано стан виконання у школі інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, ведення внутрішньошкільного контролю, дотримання інструкції з ведення ділової документації, організації виховної роботи.

/Files/images/bar1.jpg

21 жовтня 2014 року

Встановлення блочно-модульної котельні

/Files/photogallery/1837/IMG_1607.JPG У Новоушицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2 проводяться роботи з будівництва блочно-модульної котельні та мережі зовнішнього теплопостачання. Реалізація проекту забезпечить економію енергоресурсів до 30 % та створить належні умови перебування у закладі учасників навчально-виховного процесу.

/Files/images/bar1.jpg

17 жовтня 2014 року

Європейський тиждень місцевої демократії

У рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії 13-17 жовтня навчальними закладами району організовано зустрічі учнівського активу з представниками органів місцевого самоврядування . Учнів ознайомлено з роботою місцевих рад, розгорнено тематичні виставки у шкільних бібліотеках тощо.

/Files/photogallery/1837/S1370151.JPG З ініціативи районної ради лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я» 17 жовтня відбулася зустріч представників учнівського та місцевого самоврядування. Голова Новоушицької районної ради Гребенюк В.В. та заступник голови Новоушицької райдержадміністрації Бакулей В.М. познайомили лідерів учнівського самоврядування та членів Євроклубу з роботою владних структур, провели екскурсію кабінетами керівників структурних підрозділів, розповіли про роль місцевої демократії в житті та розвитку району. Лідери поділилися власним досвідом роботи, розповіли про заходи, які проводяться з ініціативи районної ради лідерів, та про плани на майбутнє. Учнів цікавили питання виконання районних програм, шляхи вирішення важливих для району проблемних питань, лідерські якості керівників району та ін.

/Files/photogallery/1837/DSCN1713.JPG17 жовтня відбулась зустріч старшокласників Новоушицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 з селищним головою О.І. Вербіцьким. Учні ознайомились із принципом формування місцевої самоврядної структури, повноваженнями селищного голови, одержали інформацію про депутатський корпус селищної ради, специфіку формування та діяльність виконавчого комітету.

Селищний голова дав відповіді на питання учнів, пов'язані із організацією дозвілля молоді, благоустроєм населеного пункту, баченням проблем життєдіяльності Нової Ушиці та їх вирішення.

/Files/images/bar1.jpg

16 жовтня 2014 року

/Files/photogallery/1837/DSC_0025.jpg

На базі Браїлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено семінар-практикум для вчителів математики "Стимулювання пізнавальної активності учнів шляхом використання інтерактивних методів навчання".

Теоретичну частину семінару озвучили завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Міхалевська А.М., методист райметодкабінету Облядрук О.І., заступник директора з навчально-виховної роботи Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Туркот Ю.І.

До практичної частини ввійшли відвідування та аналіз уроків у 8 та 9 класах, позакласного заходу "Козацька арифметика" та заняття з елементами тренінгу "Позитивне мислення: щастя, здоров'я, успіх".

/Files/images/bar1.jpg

14 жовтня 2014 року

Козацькі розваги

До Дня Українського козацтва у навчальних закладах району відбувся ряд театралізованих, спортивних заходів спрямованих на популяризацію серед молодого покоління козацьких ідеалів і принципів, формування національно-культурного світогляду, почуття патріотизму а також виховання у юнаків і дівчат таких якостей, як: мужність, сміливість, рішучість, відвага, стійкість, наполегливість, дисциплінованість та ініціативність.

Так на стадіоні Струзької школи відбулося театралізоване дійство «Козацькі забави» . Свято відкрив учитель історії, керівник військово-патріотичного гуртка «Джура» О.І. Павлик. Він привітав усіх присутніх зі святом Покрови і запросив головних учасників – козаків.

/Files/photogallery/1948/PA140024.JPG Вихованці козацького рою «Сокіл» впродовж двох годин демонстрували вміння, силу, витривалість, винахідливість, кмітливість, завзяття.

/Files/photogallery/1948/PA140096.JPG

Цікаві забави не залишили байдужими жодного із присутніх. Акордом дійства стали пошук козацького скарбу – булави та вибори козацького отамана, який склав присягу на вірність козацтву та народу України. Ним став найдостойніший з козаків – учень 11 класу Дмитро Космак. На завершення і глядачі, і учасники свята на свіжому повітрі, милуючись неймовірною красою осінньої пори, із задоволенням смакували справжнім козацьким кулішем.

/Files/photogallery/1948/PA140154.JPG /Files/photogallery/1948/PA140187.JPG

Традиційно 14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці педколектив та учні Заміхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів приймають гостей.

Цьогоріч Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст. запросила на свято «Нащадки козацької слави» учнів та учителів Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Гулівської ЗОШ І-ІІІ ст. Барського району Вінницької області.

Виблискували на сонці шаблі юних козаків. Гордо і піднесено учні 5-6 класів виконували козацьку пісню. Так розпочалась урочиста частина заходу. Директор школи Міхалевський О.І. розповів про історію козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці. З захопленням учні школи та гості спостерігали за показовим виступом команди «Козаки Поділля», яка представляла Новоушицький район на обласному етапі військово-патріотичної гри «Зірниця» в м. Хмельницькому у 2013 році.

/Files/photogallery/1948/P1050872.jpgЗаміхівські козачата /Files/photogallery/1948/P1050887.jpgВійськово-патріотичне виховання старшокласників у Заміхівській ЗОШ

Свою силу, спритність та знання історії України, козацтва учасники команд трьох шкіл продемонстрували під час козацьких іспитів. Як і в кожному змаганні, в естафетах були переможені і переможці, але результат учасників команд та їх уболівальників не засмутив. Учні з різних шкіл знайшли нових друзів, і це стало головною перемогою для всіх.

/Files/images/bar1.jpg

14 жовтня 2014 року

/Files/photogallery/1837/IMG_0011.JPG

Засідання Школи молодого вчителя

Цьогоріч вчительська родина району поповнилась сімома молодими спеціалістами: Качуровською І.А., Таралевич І.М., Франчук Ю.М. – вчителями початкових класів Рудковецької, Березівської, Ставчанської загальноосвітнії шкіл; Слободянюком Ю.М. – вчителем інформатики Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Зернюк А.В. – вчителем хімії, біології Малостружківської ЗОШ І-ІІ ст., Макогончуком В.О. – вчителем географії Глибочанської ЗОШ І-ІІ ст., Григораш О.С. – педагогом-організатором Вільховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Ф.Бацури.

/Files/photogallery/1837/IMG_0003.JPG Перед молодими вчителями виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Власова М.М., яка розповіла про структуру галузі та завдання, які стоять перед освітянами району. Вона закликала молодих учителів бути патріотами учительської професії, побажала їм творчого пошуку та професійного росту.

Завідувач районним методичним кабінетом Міхалевська А.М. вела мову про завдання та роботу методичної служби району.

/Files/photogallery/1837/IMG_0007.JPGВ ході засідання практичним психологом Л.Бойчак проведено тренінг "Прфесійне становлення молодих педагогів"

/Files/images/bar1.jpg

10 жовтня 2014 року

Районним методичним кабінетом проведено консультацію з учителями, які працюють з дітьми з особливими потребами, на тему: "Корекційна спрямованість навчання дітей за індивідуальною та інклюзивною формами навчання".

/Files/photogallery/1837/Фото0213.jpgУчасники консультації /Files/photogallery/1837/Фото0216.jpgЗавідувач районною ПМПК Ю.Максимчук

/Files/images/bar1.jpg

2 жовтня 2014 року

/Files/photogallery/1837/DSCN0095.JPGУчительський хор У залі районного будинку культури відбувся урочистий концерт для усіх освітян

Активну участь у концерті взяли педагогічні колективи, учні та вихованці навчальних закладів району.

З нагоди професійного свята Грамотами обласної ради нагороджено практичного психолога Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бойчак Лесю Михайлівну, завідувача Новоушицького дошкільного навчального закладу "Дзвіночок" Дідченко Наталю Вікторівну. Грамотами відділу освіти, молоді та спорту нагороджено завідувача Бучайського ДНЗ Клембу Ларису Михайлівну, учителя фізики Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Вікулова Олександра Яковича.

/Files/photogallery/1837/DSCN0102.JPGУ фіналі святкового концерту учасники та гості дійства дружно помолились за мир та спокій у нашій державі /Files/photogallery/1837/DSCN0103.JPG

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 13 Червня 2018

Фотогалерея